نحوه محاسبه درآمد در فیلو چگونه است؟

نحوه محاسبه درآمد

کاربران فیلو سهمی از درآمد حاصل از تبلیغات در صفحه ویدیوی خود را دریافت می کنند. حال ممکن است سؤالاتی از قبیل این سهم چگونه محاسبه می شود؟آیا در‌آمد ثابتی پرداخت می شود؟ نحوه دریافت درآمدمان به چه صورت است؟ در ذهن شما ایجاد شود، به ادامه این مطلب توجه کنید تا با نحوه کسب در‌آمد در فیلو آشنا شوید.

نحوه محاسبه درآمد

برای محاسبه درآمد، ما از ضریبی به نام مؤثر هزاره استفاده می کنیم. مؤثر هزاره به عوامل مختلفی بستگی دارد. در سیستم محاسبه درآمد فیلو، دقیقه پخش ویدیو ملاک در‌آمد شما می باشد. یعنی مخاطب ویدیو شما را هر مقدار (بر حسب دقیقه) تماشا کند، به همان میزان درآمد دریافت خواهید کرد. حداکثر دقیقه تماشای ویدیو برای محاسبه 5 دقیقه برای کاربران بازنشرکننده و 15 دقیقه برای تولیدکنندگان ویدیو بوده و ویدیوهای زیر 10 ثانیه نیز شامل کسب در‌آمد نخواهند شد. برای محاسبه موثر هزاره از عوامل مختلفی چون تعداد فالوور ها، رعایت قوانین فیلو(به صورت مثبت و منفی)، برگزیده شدن ویدیو در بخش های مختلف استفاده می شود. با توجه به تعریفی که از مؤثر هزاره بیان شد، درآمد شما نمی‌تواند یک مبلغ ثابت ماهیانه باشد و به صورت روزانه محاسبه می گردد. دقت داشته باشید تا زمانی که ویدیو منتشر شده شما در فیلو فعال باشد، شما از آن درآمد خواهید داشت.

مشاهده درآمد در بازه زمانی دلخواه

شما در صفحه گزارش درآمد می‌توانید مؤثر هزاره و میزان درآمدتان را در بازه زمانی دلخواه ببینید. دقت داشته باشید اگر بازه زمانی را روی امروز تنظیم کنید، به دلیل محاسبه در‌آمد در پایان روز، نمودار فاقد مبلغ می باشد.

نحوه پرداخت درآمد

درآمد شما به صورت روزانه محاسبه شده و در پایان هر روز به موجودیتان اضافه می شود. کاربرانی که موجودی آن ها به حد نصاب پرداختی فیلو رسیده باشد، می توانند از یکم تا پنجم هر ماه از طریق صفحه درخواست تصفیه حساب، درخواست خود را ثبت کنند. پس از ثبت درخواست، درخواست شما به حالت در حال پرداخت تغییر کرده و موجودی شما صفر خواهد شد.از دهم تا پایان ماه نیز زمان واریز درخواست های ارسال شده می باشد.توجه داشته باشید در صورتی که درخواست تصفیه حساب ارسال نکنید درآمد شما مانند روزهای قبل به صورت روزانه محاسبه شده و به موجودی شما اضافه خواهد شد و هیچگونه کسر موجودی نخواهید داشت. برای ارسال درخواست تصفیه حساب، پروفایل مالی شما باید در وضعیت تایید شده باشد.تکمیل پروفایل مالی تنها ۱ بار لازم است صورت گیرد مگر قصد تغییر اطلاعات مالی را داشته باشید که در این صورت توسط پشتیبان فیلو صورت می گیرد.