معرفی امکانات جدید فیلو در ساترا

ساترا در یکی از نشریات خود به معرفی 4 امکان جدید سرویس اشتراک ویدیو فیلو پرداخت.

امکان سانسور کردن ویدیو در فیلو

امکان سانسور کردن ویدیو در فیلو یکی از بحث های داغ این روزهای کاربران سرویس اشتراک ویدیو فیلو است که در این مقاله به آن میپردازیم.

فیلو به جمع محصولات دانش بنیان پیوست

زمانی که تیم فیلو شروع به ایده پردازی و طراحی این سرویس کرد، میدانست که این مسیر فراز و نشیب های زیادی پیش رو دارد، اما با وجود تمامی فراز و نشیب ها تیم خلاق فیلو هرگز برای رشد و توسعه سرویس دست از تلاش برنداشت و در نتیجه افتخارات زیادی به ارمغان آورد.

تاریخ جدید واریزی ها

همراهان گرامی، تاکنون درآمدهای حاصل از پخش ویدیوها طی پنج روز، از دهم تا پانزدهم هرماه به حساب کاربران واریز میشد.

واترمارک چیست؟

و چرا برخی از ویدیوهای آپلود شده توسط کاربران با پیغام «ویدیوی شما طبق قوانین فیلو به دلیل دارا بودن واترمارک از درآمد خارج شد»رو به رو می شوند؟

ویدیوهای دنبال شونده های من در فیلو

صفحه ویدیوهای دنبال شونده های من، صفحه ای ست که ازطریق آن میتوانید جدیدترین ویدیوهای دنبال شونده ها یا به اصطلاح فالوورهایتان را مشاهده کنید.

ویرایشگر آنلاین فیلم در فیلو

ابزار تولید آنلاین ویدیو در فیلو، کارآمد جهت تولید، ویرایش و تدوین انواع فایل ویدئویی اختصاصی و مناسبتی برای مناسبت های مختلف از جمله ویدیو تبریک تولد، ویدیو تبریک اعیاد، ویدیو روز مادر، ویدیو عاشقانه و .. که

تصفیه حساب یا تسویه حساب؟!

تصفیه در عربی به معنای «پاک کردن و پالوده کردن» است و تصفیه حساب در موردی به کار میرود که حساب پرداخته و پاک شده باشد و دیگر کسی طلبکار نباشد.