چگونه درآمدمان را در فیلو افزایش دهیم؟

یکی از راه‌های کسب در‌آمد، انتشار ویدیو می‌باشد که این امکان برای همه منتشر کنندگان ویدیو در فیلو فراهم می‌باشد اما چه کنیم تا درآمدمان افزایش یابد؟ به نکات زیر توجه کنید تا بتوانید به در‌آمد بالایی در فیلو دست پیدا کنید.

وارد کردن صحیح اطلاعات ویدیو

اطلاعات ویدیو شامل اطلاعاتی چون عنوان، توضیحات، دسته بندی ، تصویر ویدیو و … می‌باشد که شما در هنگام منتشر کردن ویدیو وارد می کنید.

عنوان ویدیو

عنوان ویدیو شما باید جذاب و در عین حال مرتبط با ویدیو باشد. از گذاشتن نقطه، ایموجی، حروف و علائم تکراری،کلمات فینگلیش خودداری کنید. هرچه عنوان بهتری انتخاب کنید، بازدید ویدیو شما از موتورهای جستجو افزایش می یابد. در صورتیکه شما یک بازنشر کننده ویدیو هستید، از کپی کردن عنوان ویدیو از سایت مرجع و قرار دادن عنوان کپی شده در فیلو خودداری کنید.سعی کنید از کلمات کلیدی در عنوان ویدیو استفاده کنید و از نوشتن عناوین غیر مرتبط با محتوای ویدیو به شدت خودداری کنید.

توضیحات ویدیو

جمله اول توضیحات را با دقت و مرتبط با ویدیو پر کنید. سعی کنید از نوشتن توضیحات کوتاه، تکرار کلمات و جملات،توضیحات غیر مرتبط در این بخش خودداری کنید. توضیحات ویدیو باید جامع و مرتبط با ویدیو باشد.

لیست پخش

ساختن لیست پخش برای ویدیوهایی که محتوای مرتبط و مشابه دارند موجب می‌شود تا بیننده ویدیوهای بیشتری از صفحه شما را مشاهده کند.

دسته بندی

انتخاب دسته بندی درست ویدیو موجب می‌شود تا بازدیدکنندگان به راحتی ویدیوی مورد نظرشان را پیدا کنند و در نتیجه از ویدیوی شما نیز بازدید کنند.


چنانچه اطلاعات ویدیو را به درستی وارد کنید و ویدیوهای اصلاحی خود را به سرعت ویرایش کنید، امتیاز مثبت دریافت خواهید کرد. این امتیاز مثبت بر موثر هزاره و درآمد شما تاثیرگذار خواهد بود.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

شما می توانید با استفاده از گزینه اشتراک گذاری در اپلیکیشن فیلو ویدیوهای خود را در شبکه های اجتماعی برای دوستانتان ارسال کنید. با اینکار ویدیوهای شما دیده شده و در نتیجه درآمدتان افزایش می یابد. همچنین اگر ویدیو شما جذاب باشد، ویدیو در شبکه اجتماعی مورد نظر پخش شده و دست به دست ارسال می گردد، بنابراین کاربران زیادی به صفحه شما مراجعه کرده و از ویدیوهای شما دیدن می کنند و میزان بازدید از ویدیوهای شما بالا می رود. دقت داشته باشید با کپی کردن لینک ویدیو از طریق وب سایت نیز می توانید ویدیو را به اشتراک بگذارید.

افزایش دنبال کننده

تعداد دنبال کننده های شما دارای ضریب مثبتی است که بر موثر هزاره و در نتیجه درآمد شما موثر است. بنابراین با جذب مخاطبین بیشتر و افزایش دنبال کننده های خود می توانید درآمد بیشتری کسب کنید.

زمان تماشا ویدیو

باتوجه با اینکه درآمد ها بر حسب دقیقه پخش محاسبه می شود اگر زمانی که بیننده صرف تماشای ویدیو شما می کند کم باشد به معنی این است که یا محتوای شما خوب و جذاب نبوده تا بیننده به تماشای آن ادامه دهد و یا ویدیو بسیار کوتاه بوده است، که در هر دو صورت درآمد شما از فردی که موثر هزاره یکسان با شما اما زمان پخش بیشتری دارد، کمتر خواهد بود. بنابراین از آپلود ویدیوهای بسیار کوتاه و یا ویدیوهای بلند که محتوای جذابی ندارند، پرهیز کنید.

ویدیوهای منتخب

ویدیوهای خوب، جالب، جدید و باکیفیت به عنوان منتخب در صفحه اول فیلو برگزیده می شوند. ویدیو های برگزیده بازدید بیشتری دارند و تاثیر مثبت بر موثر هزاره میگذارند. در نتیجه سعی کنید ویدیوهای بهتری آپلود کنید تا در صفحه اول فیل منتخب شود.

ویدیوهای پر طرفدار و به فراخور رویدادهای روزانه

برای آنکه از ویدیوهای شما بازدید بیشتری صورت گیرد، باید به روز باشد. ویدیوهایی که حاوی رویداد های اخیر هستند، بازدیدکننده بسیاری را به خود جذب می کنند. همچنین بهتر است در موضوعی به صورت تخصصی فعالیت کنید و از موضوعات پر طرفدار ویدیو منتشر کنید.

معرفی فیلو در ویدیو

در صورتی که در ویدیوهای خود، از روش‌هایی خلاقانه برای معرفی فیلو استفاده کرده اید، درآمدتان از ویدیو مورد نظر ۲۰ درصد افزایش می یابد. این روش ها می تواند شامل مواردی چون گذاشتن لوگو فیلو، آدرس فیلو، صوتی که به فیلو اشاره کند و... باشد. چنانچه از روش های معرفی در ویدیو خود بهره گرفته اید، از طریق صفحه ارتباط با ما اقدام کنید تا پس از بررسی، درآمد ویدیو مورد نظر را افزایش دهیم. دقت داشته باشید قرار دادن لوگو یا واترمارک به تنهایی یا استفاده از ویدیوهایی با کیفیت پایین شامل افزایش در‌آمد نمی شود.

ویدیو در سایت شما

شما می توانید با استفاده از کد «ویدیو در سایت شما» ویدیوهای صفحه خود را در وبسایت یا وبلاگ خود بگذارید. بازدیدهای صورت گرفته در سایت شما نیز به بازدیدهای ویدیو افزوده شده و درآمد شما بالاتر می رود.

ویدیوساز فیلو

یکی از امکاناتی که فیلو در اختیار کاربران قرار داده است، ویدیوساز است. ویدیوهای باکیفیتی که با ویدیوساز فیلو ساخته شده باشند در صفحه اول فیلو منتخب شده و به طبع پخش و درآمد بیشتری نیز دریافت خواهند کرد.

ویدیوهای مناسبتی

ما در منو فیلو بخشی را به تناسب مناسبت‌های تقویمی در نظر گرفته‌ایم و ویدیوهایی که مرتبط با مناسبت‌ها باشند، انتخاب و در بخش مناسبت های تقویمی موجود در منو فیلو قرار می گیرند. دقت داشته باشید برای قرار گرفتن ویدیو شما در این بخش باید عنوان مرتبط با مناسبت استفاده کنید. بنابراین سعی کنید به مناسبت‌های تقویمی دقت کنید. در زیر برخی از مناسبت‌های پیشنهادی را مشاهده می کنید.

مناسبت
مناسبت های ماه رمضان
ولادت حضرت معصومه و روز دختر
ولادت ائمه اطهار و اعیاد
ماه محرم و مناسبت های آن
آغاز سال تحصیلی جدید
دهه فجر
روز عشق
روز مادر
روز پدر
عید نوروز