تبلیغات در فیلو

فیلو یک سرویس اشتراک ویدیو می باشد که مخاطبان بسیاری از گروه‌های مختلف در آن به تماشای ویدیو دلخواهشان می‌پردازند و روزانه علاوه بر کاربران قبلی مخاطبان جدیدی به این وب سایت رجوع کرده و از صفحات مختلف آن بازدید می‌کنند؛ طبعاً چنین بستری فرصت بسیار خوبی برای صاحبان کسب و کار فراهم می‌کند تا بتوانند با ثبت تبلیغ کسب و کارشان در فیلو کسب و کار خود را رونق بخشند‌‌.

مزایای تبلیغات در فیلو:

  1. نمایش تبلیغات میلیونی
  2. مخاطبان با بازه سنی مختلف
  3. مخاطبان از قشرها و سلیقه‌های مختلف

روش‌های تبلیغات در فیلو:

  1. تبلیغات همسان: تبلیغات همسان در هماهنگی با سایر اجزای سایت قرار می‌گیرد و این موجب می‌شود تا مخاطبان احساس ناراحتی نداشته باشند، از طرفی تبلیغات همسان چون به صورت ثابت در بخشی از سایت قرار می‌گیرند مخاطب قطعاً آن را مشاهده و جذب تبلیغ شما می‌شود.
  2. تبلیغات ویدیویی: تبلیغات ویدیویی ابتدای ویدیوها برای کاربران نمایش داده می شود. در این نوع تبلیغات کاربر حداقل 5 ثانیه از تبلیغات را تماشا کرده و سپس می تواند از آن عبور کند.این مزیت سبب می شود تا اجباری برای دیدن تبلیغ تا انتها وجود نداشته باشد.
  3. تبلیغات بنری: تبلیغات بنری در اندازه های مختلف در معرض دید کاربر قرار میگیرد. در این نوع تبلیغ، تبلیغ شما در بخش های مختلف مثل صفحه نمایش ویدیو در دید مخاطب قرار خواهد گرفت که موجب افزایش بازخورد کاربران می شود.


سرویس تبلیغاتی آن کلیک

آن کلیک سرویس تبلیغات اینترنتی می‌باشد که تبلیغات شما را به صورت همسان و ویدیویی در سایت و اپلیکیشن به نمایش می‌گذارد.

وب سایت آن کلیک