تبلیغات در فیلو

تبلیغات اینترنتی در سرویس اشتراک ویدیو فیلو

فیلو سرویس اشتراک ویدیو می باشد که مخاطبان بسیاری از گروه های مختلف در آن به تماشای ویدیو دلخواهشان میپردازند و روزانه علاوه بر کاربران قبلی مخاطبان جدیدی به این وب سایت رجوع کرده و از صفحات مختلف آن بازدید می کنند. طبعا چنین بستری فرصت بسیار خوبی برای صاحبان کسب و کار فراهم می کند تا بتوانند با ثبت تبلیغ کسب و کارشان در فیلو، کسب و کار خود را رونق بخشند.


مزایای تبلیغات در فیلو:

  1. نمایش تبلیغات میلیونی
  2. مخاطبان با بازه سنی مختلف
  3. مخاطبان از قشرها و سلیقه های مختلف

روش های تبلیغات در فیلو:

  1. تبلیغات همسان : تبلیغات همسان در هماهنگی با سایر اجزا سایت قرار می گیرد و این موجب می شود تا مخاطبان احساس ناراحتی نداشته باشند. از طرفی تبلیغات همسان چون به صورت ثابت در بخش خاصی از سایت قرار می گیرند مخاطب قطعا آن را مشاهده و جذب تبلیغ شما می شود.
  2. تبلیغات ویدیویی: تبلیغات ویدیویی ابتدای ویدیوها برای تمامی کاربران نمایش داده می شود. در این نوع تبلیغات کاربر حداقل 5 ثانیه از تبلیغات را تماشا کرده و سپس می تواند از آن عبور کند. این مزیت سبب می شود تا اجباری برای دیدن تبلیغ تا انتها وجود نداشته باشد.
  3. تبلیغات بنری: تبلیغات بنری در اندازه های مختلف در معرض دید کاربر قرار میگیرد. در این نوع تبلیغ، تبلیغ شما در ابعاد وسیع تری در دید مخاطب قرار خواهد گرفت که موجب افزایش بازخورد می شود.

سرویس تبلیغاتی آن کلیک

آن کلیک سرویس تبلیغات اینترنتی می باشد که ثبلیغات شما را به صورت همسان و ویدیویی در سایت و اپلیکیشن به نمایش می گذارد.


فرصت استثنایی کسب درآمد در آن کلیک : در سرویس آن کلیک شما هم می توانید تبلیغ کسب و کار خود را ثبت کنید و هم می توانید با معرفی آن کلیک به صاحبان مشاغل درآمد کسب کنید. قابل ذکر است که ثبت نام در آن کلیک هزینه ای برای شما ندارد. شروع کسب درآمدبه جهت ثبت تبلیغات در فیلو و آگاهی از تعرفه تبلیغات می توانید به وب سایت آن کلیک مراجعه کنید.