یک بار ویدیو آپلود کنید برای همیشه درآمد کسب کنید!

آیا میدانید ویدیوهایی که در گوشی یا کامپیوتر شماست و یا در شبکه های دیگر آپلود کردید بسیار ارزشمند است و می‌تواند به منبع درآمد شما تبدیل شوند؟!

فقط کافیست ویدیوی خود را در فیلو آپلود کنید و بعد از پخش ویدیو به صفحه گزارش درآمد رفته و از کسب درآمد ویدیوی خود لذت ببرید..

درآمد ویدیوهای شما از کجا به دست می‌آید؟

شما سهمی از درآمد حاصل از تبلیغات در صفحه ویدیوی خود در فیلو را دریافت میکنید.

یک بار ویدیو آپلود کنید و برای همیشه درآمد کسب کنید!

برای شروع کافیه تا یک ویدیو آپلود کنید و شاهد کسب درآمد آن باشید. تا هر زمانیکه فیلو درآمد داشته باشد، این درآمد برای شما نیز ادامه خواهد داشت.

پس فرصت را از دست ندهید و همین الان شروع کنید.

انواع محتوای قابل انتشار در فیلو برای کسب درآمد

شما به راحتی می توانید در زمینه هایی که استعداد و توانایی دارید ویدیوهای آموزشی تولید کرده و در فیلو کسب درآمد کنید، ویدیوی آموزشی شما می تواند در هر زمینه ای باشد مانند آموزش آشپزی،آموزش دروس مختلف، آموزش استفاده از نرم افزارها، بازی ها و ...

شما می توانید در هر زمینه ای که علاقه دارید محتوای ویدیویی رایگان و با کیفیت جمع آوری و در فیلو کسب درآمد کنید.

شما می توانید از محتوای ویدیویی در هر زمینه ای مانند موسیقی، فیلم و سینما و ... با کسب اجازه از صاحب اثر در فیلو کسب درآمد کنید.

شما در صورتی می توانید از محتوای ویدیویی که خریده اید استفاده تجاری نمایید، که از صاحب اثر امتیاز استفاده تجاری اثر را دریافت نموده باشید.

برای استفاده از محتوای ویدیویی که توسط خود شما از کنسرت،مراسم‌های مختلف، تلویزیون، سی دی و ... ضبط شده است،باید از برگزارکننده یا صاحب اثر برای استفاده تجاری اجازه داشته باشید.

در تمامی موارد که نیاز به اجازه از صاحب اثر می باشد شما باید مدارک مورد نظر که اجازه صاحب اثر را ثابت می کند در اختیار داشته باشید و در صورت نیاز و درخواست به گروه پشتیبانی فیلو ارائه دهید.